Fitness World oficjalnym partnerem Biegu Bez Medalu

Tweet

Pierwszy klub Fitness World otwarto w 2005 r. w Danii i od tego czasu firma dynamicznie się rozwija. Obecnie to największa sieć klubów fitness na rynku duńskim i od 2012 r. znaczący gracz na rynku polskim. Fitness World Polska  posada 13 atrakcyjnych klubów na terenie 3 województw i apetyt na znacznie więcej. Profesjonalna kadra trenerska prowadzi innowacyjne formy zajęć grupowych i indywidualnych, które każdego dnia zmieniają życie tysięcy ludzi. Zdrowie dla wszystkich, najwyższa jakość, ekologia oraz duńska filozofia szczęścia „hygge” to wartości marki. Fitness World gwarantuje treningi w dobrej cenie i skandynawskiej atmosferze. Dzięki temu Klubowicze czują się naprawdę dobrze.

We Wrocławiu obecnie możecie trenować w 4 klubach: na ul. Grabiszyńskiej 269 (FAT), Wiwulskiego 12 (Biskupin), Długosza 34 (Psie Pole), Świeradowskiej 51 (Ferio Gaj). Ale już od 23.10 zapraszamy także na ul. Trzebnicką 33, gdzie powstaje najnowszy Klub Fitness World!

Fitness World wspiera BIEG BEZ MEDALU w szczytnym celu

Fitness World jako oficjalny partner biegu postanowił:

# przekazać zaproszenia na trening o wartości 25 zł dla każdego biegacza

# ufundować bezpłatny miesięczny karnet open do Klubów Fitness World w całej Polsce dla wszystkich biegaczy ze zwycięskiej drużyny,

# przygotować profesjonalną rozgrzewkę przed biegiem dla wszystkich uczestników prowadzoną przez Instruktorów Fitness World.

Fitness World Team

Fitness World wspiera również bieg w postaci wystawienia swoich drużyn w samej rywalizacji opłacając swoim pracownikom koszt opłaty startowej.

fw-logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *